My blog - Luxo

Google Earth

Google Earth je skvelý program od gigantickej spoločnosti Google, ktorý teraz ponúka unikátny pohľad na Zem. Mapa je zložená zo satelitných snímok Zeme, po pripojení k internetu sa otvárajú funkcie ciest, počasia, vyhľadávania, presného zobrazovania. Presnosť zobrazenia je cieľom tohoto programu, je možné zblížiť si danú oblasť aj pod jeden kilometer vzdialenosti. U väčších miest je veľmi podrobná. Nájdete tam FOTO z daných oblastí, oznamy a dokonca aj 3D budovy. Hodnotím to ako veľmi podarenú mapu s množstvom funkcii. Rozhodne doporučujem ! Je free , za vyskúšanie nič nedáte.

Popis na stahuj.cz :

 

3D mapa světa složená z družicových snímků

Náhled programu Google Earth

Skvělá 3D mapa světa složená z družicových snímků. Po spuštění je nastaven základní pohled na celou zeměkouli, se kterou lze různě otáčet a přibližovat ji pomocí myši. Na mapě je možné volitelně zobrazit kromě měst i různé objekty, jako například hotely, banky, lékárny, letiště, nemocnice a mnoho dalších.

Při přibližování se mapa postupně zaostřuje. Rychlost zaostřování je závislá na rychlosti připojení k Internetu, protože program si automaticky stahuje potřebná data.

Některá místa si můžete také nechat zobrazit ve 3D, nebo si vymodelovat vlastní 3D objekt  a vložit ho do mapy.

Velkým přínosem je také integrace vrstev, zobrazujících různé dodatečné informace.

Francie 3D>

Google Earth - Francúzsko 3D

 
Foto, Fotoaparáty, Kompaktní